مشاهده لیست لوازم قابل بازیافت

ادامه مطلب  1

بازیافت ایمن وسایل الکترونیک پزشکی

 

بازیافت وسایل بیمارستانها و مراکز درمانی هرگز تا این اندازه ساده نبوده است. شرکت الکترونیک بازیافت به شما کمک می کند تا بتوانید خود را با قانون مسئولیت و قابلیت انتقال بیمه سلامت منطبق ساخته و در عین حال نیازهای دیگر شما را نیز برآورده می سازد. پرونده های بیماران از جمله مهمترین اطلاعاتی هستند که باید به طور ایمن نگه داشته شوند. ما این مسئله را درک می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم که داده های مربوط به بیماران محفوظ بمانند.

فرایند شفاف

 

اطلاعات حساس شرکت ها تنها در دیسک های سخت موجود در محل کار و یا سرورها وجود ندارند، بلکه این اطلاعات در دستگاه های فتوکپی، فکس ها، پرینترها، گوشی های هوشمند و ... نیز وجود دارند. به همین دلیل است که شرکت بازیافت الکترونیک خدمات انهدام داده ها را با فرایند انهدام داده های IT خود که به صورت متمرکز مدیریت می شود، ادغام نموده است. سیستم های ما بر اساس اصول شفافیت و مسئولیت پذیری بنا شده اند. شما می توانید به آسانی زنجیره حفاظت از داده های IT را دنبال نموده و از آرامشی که از امنیت موجود برای شما پدید می آورد، لذت ببرید.

انهدام داده ها براساس استانداردهای نظامی

 

سطوح مختلفی از انهدام داده ها به صورت مطمئن و فرایند ایمن حفاظت از هارد دیسک ها وجود دارد؛ اما آن ها را می توان به دو دسته تقسیم نمود: حذف دیجیتال و انهدام فیزیکی. مراکزی مانند شرکتهای اقماری ماکروسافت و شهرداری های کشورهای دیگر از جمله مشتریان شرکت بازیافت الکترونیک بوده اند. بنابراین ما از بالاترین استانداردهای موجود در دنیا برای حصول اطمینان از نابودی کامل هارد دیسک استفاده می کنیم و در این راه ما از یک سیستم حذف داده های دیجیتال داخلی استفاده می کنیم تا نابودی کامل داده ها، از بین بردن میدان مغناطیسی و پیشرفته ترین سیستم خرد کردن وسایل الکترونیک را به شما ارائه دهیم. ما تضمین می کنیم و گواهی می دهیم که وسایل الکترونیک شما و اطلاعات موجود در آنها قابل برگشت و ریکاوری شدن نباشند.

شهرداری ها

 

تمامی شهرها، استان ها و شهرداری ها نیازمند فناوری بازیافت با استاندارد بالایی می باشند. شرکت ای بازیافت همواره اینجاست تا شما را در رسیدن به اهداف و خواسته هایتان یاری نماید.

بازیافت وسایل الکترونیک با درنظر گرفتن صنعت مورد نظر

 

شرکت الکترونیک بازیافت می داند که هر صنعت نیازمندی های خاص خود را دارد. ما خدمات خود را با توجه به نیازمندی های شما تنظیم کرده ایم. از درک خدمات مورد نیاز شما گرفته تا خواسته های ویژه شما مانند ملزومات قانون مسئولیت و قابلیت انتقال تکنولوژی؛ ما اینجا هستیم تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم تا شما نیز بتوانید بهترین عملکرد خود را داشته باشید.

بازیافت و امحاء تولیدات کارخانجات سازنده وسایل الکترونیک

 

کارخانه های سازنده وسایل الکترونیک نیازمندی های ویژه ای در رابطه با وسایل برگشتی و نیز ایمن نگه داشتن دارایی های فکری خود دارند. شرکت بازیافت الکترونیک با بزرگترین سازنده های وسایل الکترونیک در جهان، جهت مدیریت وسایل برگشتی آنها و حفاظت از دارای های فکری شان همکاری می کند.

بازیافت وسایل الکترونیک خرده فروشان و فروشگاها

 

شما خرده فروشان با مشکلات خاصی مانند وسایل برگشتی و نیز پراکنده بودن مکانهای فروش در سراسر منطقه، کشور و یا جهان مواجه هستید و ما این مسائل را درک می کنیم. راه حل هایی که ما به شما ارائه می کنیم، می تواند در مدیریت وسایل برگشتی و نیز کاهش هزینه های حمل و نقلی کمک شایانی به شما بکند.

درباره بازیافت

بازیافت الکترونیک یک فرایند نو پا در صنعت بازیافت میباشد وبدلیل ایجاد ارزش افزوده بالای اقصادی ودر نتیجه آن کاهش استخراج معادن مورد توجه بسیاری از قدرتهای اقتصادی جهان قرارگرفته است. این صنعت که در نیم دهه گذشته بر روی آن بسیار سرمایه گذاری شده است توانسته علیرغم ایجاد رونق اقتصادی به ایجاد هزاران فرصت شغلی جدید کمک کند.

فرصتهای شغلی که در این راستا بوجود میایند باعث بکارگیری، پیدایش و بومی سازی تکنولوزیها و فرهنگ نوینی میشوند که برخی از انها در کشور ما بکارگرفته نشده اند واین موضوع نقطه عطف بکارگیری این صنعت است. 

آخرین آخبار