مشاهده لیست لوازم قابل بازیافت

ادامه مطلب  1

انهدام داده براساس استانداردهای نظامی

 

اطلاعات حساس شرکت ها تنها در دیسک های سخت موجود در محل کار و یا سرورها وجود ندارند، بلکه این اطلاعات در دستگاه های فتوکپی، فکس ها، پرینترها، گوشی های هوشمند و ... نیز وجود دارند. به همین دلیل است که شرکت بازیافت الکترونیک خدمات انهدام داده ها را با فرایند انهدام داده های IT خود که به صورت متمرکز مدیریت می شود، ادغام نموده است. سیستم های ما بر اساس اصول شفافیت و مسئولیت پذیری بنا شده اند. شما می توانید به آسانی زنجیره حفاظت از داده های IT را دنبال نموده و از آرامشی که از امنیت موجود برای شما پدید می آورد، لذت ببرید.

بازیافت تجهیزات الکترونیک مرکز داده و تاسیسات ذخیره سازی

 

بازیافت الکترونیک مراکز داده.

بازیافت دستگاههای الکترونیک مالی و بانکی

 

موسسات مالی نیازهای بسیار ویژه ای در رابطه با بازیافت وسایل الکترونیک و مدیریت وسایل محتوی داده های مالی دارا می باشند. ما این مسئله را درک می کنیم و شما را راضی نگه داریم. بسیاری از سازمانها به ما اطمینان کرده اند و اطلاعات بسیار محرمانه خود را در اختیار ما قرار داده اند، ما به شما کمک می کنیم تا اطلاعات اینچنینی شما محفوظ بماند.

بازیافت و امحاء الکترونیک صنعت بیمه

 

صنعت بیمه شرایط بسیار ویژه ای دارد. بسیار مهم است که شرکتِ مسئول بازیافت وسایل الکترونیک و نابود کننده داده ها، نیاز ها و خواسته های شما را درک کند و خدمات مناسبی برای شما فراهم آورد. به شرکتی اعتماد کنید که بزرگترین های صنعت به آن اعتماد کرده اند.

نابود سازی و انهدام تجهیزات و حذف کردن داده ها بصورت تضمینی

 

درصورتی که عمل انهدام تجهیزات و داده ها به صورت ایمن انجام نشود، ممکن است به وارد شدن میلیون ها تومان خسارت به شرکت و نیز خدشه دار شدن دائمی اعتبار یک شرکت منجر شود. صرف نظر از اینکه صنعت شما تحت قوانین و مقررات شدید امنیتی باشد و یا نباشد، سازمان یا شرکت شما به هیچ عنوان نمی تواند ریسک افشای اطلاعات حساس خود را بپذیرد.

درباره بازیافت

بازیافت الکترونیک یک فرایند نو پا در صنعت بازیافت میباشد وبدلیل ایجاد ارزش افزوده بالای اقصادی ودر نتیجه آن کاهش استخراج معادن مورد توجه بسیاری از قدرتهای اقتصادی جهان قرارگرفته است. این صنعت که در نیم دهه گذشته بر روی آن بسیار سرمایه گذاری شده است توانسته علیرغم ایجاد رونق اقتصادی به ایجاد هزاران فرصت شغلی جدید کمک کند.

فرصتهای شغلی که در این راستا بوجود میایند باعث بکارگیری، پیدایش و بومی سازی تکنولوزیها و فرهنگ نوینی میشوند که برخی از انها در کشور ما بکارگرفته نشده اند واین موضوع نقطه عطف بکارگیری این صنعت است. 

آخرین آخبار