تعهد ما برای آینده

انسان , طبیعت , زمین
blank

درباره ما

شرکت دانش بنیان, الکترونیک بازیافت امین  , با نام تجاری ای بازیافت (الکترونیک بازیافت) در سال 1394 فعالیت خودرادر صنعت بازیافت در ایران اغاز کرد.این شرکت پیش ازاین بمدت نیم دهه در کشورهای غربی تحت عنوان  Ewaste Recaycling مشغول به فعالیت بوده است. شرکت ای بازیافت اماده همکاری در زمینه بازیافت دستگاها و تجهیزات فرسوده الکترونیکی و ارائه خدمات مختلف در این صنعت نظیر  ( IT )  ( Recycling ) ( Ewaste ) ( ITAD ) و ( Reuse ) به کلیه شرکتهای خصوصی و نهادهای دولتی میباشد. این شرکت با پشتوانه علمی و فنی و تجربه کار با شرکتهای بزرگی نظیر Fry's electronic, Best Buy ,OC Electronics, Toyota بهترین مرکز برای مشاوره و خدمات در این صنعت است . ما آماده ایم که تجربیاتمان را در راستای ارتقاء این صنعت و حمایت از محیط زیست به اشتراک بگذاریم.

ماموریت ما

ماموریت ما همراهی کردن و راهنمایی دادن به شما شهروندان محترم برای انجام صحیح فرایند بازیافت است. ماموریت ما رفع نگرانی شمامدیران دوراندیش درحفظ ونگهداری محیط زیست و تعیین رفتار تخصصی برای عاقبت دستگاههای الکترونیک فرسوده است. ما مسولیت طبقه بندی زباله های الکترونیکی/برقی و تایین سرنوشت آنها را بعهده میگیریم. تخصص ما هدایت نوع فرایند بازیافت ایمن ویا استفاده مجدد این زباله ها در چرخه صنایع وطبیعت است. ما آمده ایم که در پیروی از گفتمان اقدام و عمل با هدف ارتقاء سطح اگاهی جامعه به ایجاد فرصت شغلی برای نیروی کارجوان بپردازیم. ماموریت ما ترویج فرهنگ مدیریت پسماندهای الکترونیکی / برقی و تصمیم گیری برای سرنوشت این زباله ها از ابتدا تا مصرف دوباره درتولید است.ما برای جلوگیری از استخراج بیشتر معادن تلاش میکنیم. ازوظایف ما کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفظ منابع ملی برای ایندگان است. ماموریت ما کمک به ساختن سرزمینی سبزتر و آسمانی آبی تر برای وطن عزیزمان ایران است. من و شما هردو ماموریت داریم که محیطی سالم تر برای فرزندانمان به میراث بگزاریم

دیدگاه ما

ما معتقدیم که تبدیل شدن به یک اقتصاد بزرگ و توانمند تنها به واسطه برقراری ارتباط تجاری با دیگر کشورها یا خرید تکنولوژی از انها نیست. ما عقیده داریم که میتوانیم با تکیه بر ظرفیتهای بالقوه داخلی ومدیریت بهینه منابع ملی به اقتصادی جوان و شکوفا در جهان تبدیل شویم. ما میدانیم که یکی ازفاکتورهایی که دراین مسیر بسیار تاثیر گذار است چگونگی رفتاربا منابع برگشت پذیر و بازیافتی است. ما یقین داریم که با مدیریت مناسب پسماندهای الکترونیکی/برقی قادر به کم کردن فاصله تکنولوژیکی باکشورهای توسعه یافته هستیم. مااین دیدگاه راداریم که کشورهای پیشرفته مثل سوئد, آلمان و امریکا روزگار محیط زیستی همانند کشور ما داشته اند اما با برنامه ریزی صحیح همراه با تداول فرهنگهای مدیریتی به کشورهایی پیشرفته تبدیل شده اند.ما میتوانیم بجای حفر بیش ازاندازه معادن از منابع بازیافتی و ارزان استفاده کنیم .مااین دید را داریم که با انتقال دانش بازیافت و پیروی از الگوهای نوین مدیریت پسماند شهری میتوانیم شهرهایمان را به محیطهایی سالم تر وبا کیفیت زیستی بسیار مطلوب تر برای شهروندان تبدیل کنیم.
Our Numbers

We Are Responsible

In eBazyaft we believe that knowing our numbers in success stories will give you an assurance to count on our services we provide. We are here to change the world through our professional skills and keep your dream alive. We advise you to make a smart decision and also support you to accomplish your Electronic Recyling liablity.

20%

Recycled

10%

Reuse

70%

Stocked

Meet Our Team

حامد مقصودی

Founder CEO
کارشناس بازرگانی و استراتژیست تولید مصنوعات تجدید پذیر و مواد حاصل شده از فرایند بازیافت. مدیر اجرایی تولید پلاستیک و آمینوپلاست از مواد بازیافتی Recyclable

ارین مقصودی

Founder CEO
عضو هیات مدیره و مدیر واحد لوجستیک‌ در پایانه های بازیافت و حوزه های جمع آوری پسماند الکترونیک. مدیر خدمات انتقال تکنولوژی از کشورهای توسعه یافته به کشورهای نیازمند فناوری.

درباره بازیافت

بازیافت الکترونیک یک فرایند نو پا در صنعت بازیافت میباشد وبدلیل ایجاد ارزش افزوده بالای اقصادی ودر نتیجه آن کاهش استخراج معادن مورد توجه بسیاری از قدرتهای اقتصادی جهان قرارگرفته است. این صنعت که در نیم دهه گذشته بر روی آن بسیار سرمایه گذاری شده است توانسته علیرغم ایجاد رونق اقتصادی به ایجاد هزاران فرصت شغلی جدید کمک کند.

فرصتهای شغلی که در این راستا بوجود میایند باعث بکارگیری، پیدایش و بومی سازی تکنولوزیها و فرهنگ نوینی میشوند که برخی از انها در کشور ما بکارگرفته نشده اند واین موضوع نقطه عطف بکارگیری این صنعت است. 

آخرین آخبار