خدمات ما

We provide you an industrious service at our facility.

شرکت بازیافت الکترونیک اولین و تنها مجموعه ایمن در صنعت بازیافت الکترونیک در ایران ، دارای کادر تخصصی در زمینه های مختلف از جمله : بازیافت لوازم الکترونیکی / الکتریکی، امنیت و انهدام اطلاعات یا دیتا، کارشناسی و بازاریابی داراییهای الکترونیکی و آی تی، بازیافت هارددرایو ، بازپروری سرور و رایانه هاو بازیافت تجهیزات دیتا سنتر میباشد.این مجموعه آماده همکاری و ارائه خدمات بازیافت الکترونیک به بانکها، ادارات دولتی ، شرکتهای بیمه ، بیمارستانها ، شرکتهای خصوصی و منازل مسکونی است. کارشناسان بازیافت الکترونیک آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص انتخاب نوع سرویس بر حسب  نیاز مشتری مطابق با استانداردهای جهانی و قوانین زیست محیطی کشور هستند. لطفا با پیوستن به ما در پاکیزه نگاه داشتن سرزمینمان ایران عزیز مشارک باشید.

The company of Electronic Recycling is the first and only safe group in the electronic recycling industry of Iran which has specialist in the different fields including: electronic/electric appliances recycling, security and destruction of information of data, mastering and marketing of electronic and IT assets, recycling of hard drives, server and computers rehabilitation and data centers equipment recycling. This group is prepared for cooperation and presentation of electronic recycling services to the banks, government offices, insurance companies, hospitals, private companies and residential houses. The electronic recycling experts are ready to give free consultation in relation to selecting the service type based on the customer’s need according to the global standards and environmental regulations of the country. Please join us in order to keep clean our beloved country of Iran.

Web Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat.

online marketing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat.

Branding

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat.

بازیافت وسایل الکترونیک پزشکی

بازیافت وسایل بیمارستانها و مراکز درمانی هرگز تا این اندازه ساده نبوده است. شرکت الکترونیک بازیافت به شما کمک می کند تا بتوانید خود را با قانون مسئولیت و قابلیت انتقال بیمه سلامت منطبق ساخته و در عین حال نیازهای دیگر شما را نیز برآورده می سازد. پرونده های بیماران از جمله مهمترین اطلاعاتی هستند که باید به طور ایمن نگه داشته شوند. ما این مسئله را درک می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم که داده های مربوط به بیماران محفوظ بمانند.

What We Do

بازیافت وسایل الکترونیک با درنظر گرفتن صنعت مورد نظر

شرکت الکترونیک بازیافت می داند که هر صنعت نیازمندی های خاص خود را دارد. ما خدمات خود را با توجه به نیازمندی های شما تنظیم کرده ایم. از درک خدمات مورد نیاز شما گرفته تا خواسته های ویژه شما مانند ملزومات قانون مسئولیت و قابلیت انتقال تکنولوژی؛ ما اینجا هستیم تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم تا شما نیز بتوانید بهترین عملکرد خود را داشته باشید.

Our Subsidiaries

حمل و نقل و دفن ایمن وسایل الکترونیک بازیافتی

تعیین چگونگی بازیافت و انهدام وسایل الکترونیک می تواند برای یک سازمان وظیفه ای بسیار دشوار تلقی شود. علاوه بر سیاست های داخلی مربوط به پایداری ، سیاستهای دولتی زیادی در این رابطه وجود دارد و نیز قوانین و مقرراتی درباره زمان انتخاب شرکت مسئول دفن ضایعات الکترونیک وجود دارد. شرکت بازیافت وسایل الکترونیک ای بازیافت این پیچیدگی ها را از بین می برد و مسئولیت بازیافت ایمن و مطمئن وسایل الکترونیک را بر عهده می گیرد. حفاظت از داده های شما و مطابقت کامل با مسائل زیست محیطی کاری است که ما آن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم. همچنین ما به بهترین شکل ممکن بازیافت ایمن وسایل الکترونیک و سرویس های حمل و نقل وسایل الکترونیک را فراهم می سازیم.

Learn More

بازیافت وسایل الکترونیک مراکز داده

شرکت بازیافت الکترونیک با برخی از بزرگترین مراکز داده در جهان در زمینه بازیافت و انهدام دیسک های سخت همکاری داشته است. سازمانهایی با بالاترین سطوح استانداردهای امنیت داده به شرکت بازیافت الکترونیک اعتماد کامل دارند، زیرا ما بهترین روش های موجود در صنعت را ارائه می دهیم
What We Do

بازیافت وسایل الکترونیک صنعت بیمه

صنعت بیمه شرایط بسیار ویژه ای دارد. بسیار مهم است که شرکتِ مسئول بازیافت وسایل الکترونیک و نابود کننده داده ها، نیاز ها و خواسته های شما را درک کند و خدمات مناسبی برای شما فراهم آورد. به شرکتی اعتماد کنید که بزرگترین های صنعت به آن اعتماد کرده اند.

Our Subsidiaries

بازیافت وسایل الکترونیک مالی و بانکی

موسسات مالی نیازهای بسیار ویژه ای در رابطه با بازیافت وسایل الکترونیک و مدیریت وسایل محتوی داده های مالی دارا می باشند. ما این مسئله را درک می کنیم و شما را راضی نگه داریم. بسیاری از سازمانها به ما اطمینان کرده اند و اطلاعات بسیار محرمانه خود را در اختیار ما قرار داده اند، ما به شما کمک می کنیم تا اطلاعات اینچنینی شما محفوظ بماند.

توزیع کنندگان وسایل الکترونیک

درصورتی که شما توزیع کننده تجهیزات الکترونیک هستید، به شرکتی اعتماد کنید که مورد اعتماد بزرگترین شرکت های فعال در این صنعت است.

What We Do

بازیافت وسایل الکترونیک کارخانه های سازنده وسایل الکترونیک

کارخانه های سازنده وسایل الکترونیک نیازمندی های ویژه ای در رابطه با وسایل برگشتی و نیز ایمن نگه داشتن دارایی های فکری خود دارند. شرکت بازیافت الکترونیک با بزرگترین سازنده های وسایل الکترونیک در جهان، جهت مدیریت وسایل برگشتی آنها و حفاظت از دارای های فکری شان همکاری می کند.

Our Subsidiaries

بازیافت وسایل الکترونیک خرده فروشان وسایل الکترونیک

شما خرده فروشان با مشکلات خاصی مانند وسایل برگشتی و نیز پراکنده بودن مکانهای فروش در سراسر منطقه، کشور و یا جهان مواجه هستید و ما این مسائل را درک می کنیم. راه حل هایی که ما به شما ارائه می کنیم، می تواند در مدیریت وسایل برگشتی و نیز کاهش هزینه های حمل و نقلی کمک شایانی به شما بکند.

تاسیسات ذخیره سازی

ما به عنوان اپراتور تاسیسات ذخیره سازی نیازها و مشکلات خاص شما را تشخیص می دهیم. ما نه تنها قادریم مسائل مربوط به مدیریت بازیافت را برای شما مدیریت نماییم، بلکه می توانیم بازیافت را به ابزاری برای جلب مشتری بیشتر برای شما بدل نماییم.

What We Do

شهرداری ها

تمامی شهرها، استان ها و شهرداری ها نیازمند فناوری بازیافت با استاندارد بالایی می باشند. شرکت ای بازیافت همواره اینجاست تا شما را در رسیدن به اهداف و خواسته هایتان یاری نماید.

Our Subsidiaries

مدارس و دانشگاه ها

مدارس دارای نیازمندی های خاصی در رابطه با بازیافت وسایل الکترونیک و امنیت داده ها می باشند و شرکت eBazyaft.com اینجاست تا به شما در این باره یاری رساند.

نابودسازی و انهدام تجهیزات و حذف کردن داده ها به صورت تضمینی

درصورتی که عمل انهدام تجهیزات و داده ها به صورت ایمن انجام نشود، ممکن است به وارد شدن میلیون ها تومان خسارت به شرکت و نیز خدشه دار شدن دائمی اعتبار یک شرکت منجر شود. صرف نظر از اینکه صنعت شما تحت قوانین و مقررات شدید امنیتی باشد و یا نباشد، سازمان یا شرکت شما به هیچ عنوان نمی تواند ریسک افشای اطلاعات حساس خود را بپذیرد.

What We Do

انهدام داده ها بر اساس استانداردهای نظامی

سطوح مختلفی از انهدام داده ها به صورت مطمئن و فرایند ایمن حفاظت از هارد دیسک ها وجود دارد؛ اما آن ها را می توان به دو دسته تقسیم نمود: حذف دیجیتال و انهدام فیزیکی. مراکزی مانند شرکتهای اقماری ماکروسافت و شهرداری های کشورهای دیگر از جمله مشتریان شرکت بازیافت الکترونیک بوده اند. بنابراین ما از بالاترین استانداردهای موجود در دنیا برای حصول اطمینان از نابودی کامل هارد دیسک استفاده می کنیم و در این راه ما از یک سیستم حذف داده های دیجیتال داخلی استفاده می کنیم تا نابودی کامل داده ها، از بین بردن میدان مغناطیسی و پیشرفته ترین سیستم خرد کردن وسایل الکترونیک را به شما ارائه دهیم. ما تضمین می کنیم و گواهی می دهیم که وسایل الکترونیک شما و اطلاعات موجود در آنها قابل برگشت و ریکاوری شدن نباشند.

Our Subsidiaries

فرایند شفاف

اطلاعات حساس شرکت ها تنها در دیسک های سخت موجود در محل کار و یا سرورها وجود ندارند، بلکه این اطلاعات در دستگاه های فتوکپی، فکس ها، پرینترها، گوشی های هوشمند و ... نیز وجود دارند. به همین دلیل است که شرکت بازیافت الکترونیک خدمات انهدام داده ها را با فرایند انهدام داده های IT خود که به صورت متمرکز مدیریت می شود، ادغام نموده است. سیستم های ما بر اساس اصول شفافیت و مسئولیت پذیری بنا شده اند. شما می توانید به آسانی زنجیره حفاظت از داده های IT را دنبال نموده و از آرامشی که از امنیت موجود برای شما پدید می آورد، لذت ببرید.

Recycled 12.5% 

Stocked 50-60% 

Burned or Buried30% 

لزوم بازیافت دستگاه های فرسوده

 آمارهای نگران کننده ای در خصوص مقدار حجم اندک بازیافت لوازم فرسوده و زباله های الکترونیکی وجود دارد بطوریکه با استناد به گزارشات جهانی محیط زیست تنها 12.5 درصد از این زباله ها بصورت علمی و استاندارد بازیافت میشوند و مقدار قابل توجه ای از این لوازم در انبارهای منازل،کارخانه جات، و انبارهای دولتی بصورت انباشته باقی میمانند و فراتر از آن حجم بساری از این لوازم فرسوده بصورت غیر استاندارد در پوسته زمین دفن میشوند که این عمل باعث خسارات جبران ناپذیری به محیط زیست میشود.

درباره بازیافت

بازیافت الکترونیک یک فرایند نو پا در صنعت بازیافت میباشد وبدلیل ایجاد ارزش افزوده بالای اقصادی ودر نتیجه آن کاهش استخراج معادن مورد توجه بسیاری از قدرتهای اقتصادی جهان قرارگرفته است. این صنعت که در نیم دهه گذشته بر روی آن بسیار سرمایه گذاری شده است توانسته علیرغم ایجاد رونق اقتصادی به ایجاد هزاران فرصت شغلی جدید کمک کند.

فرصتهای شغلی که در این راستا بوجود میایند باعث بکارگیری، پیدایش و بومی سازی تکنولوزیها و فرهنگ نوینی میشوند که برخی از انها در کشور ما بکارگرفته نشده اند واین موضوع نقطه عطف بکارگیری این صنعت است. 

آخرین آخبار